Отзывы о компании Рыбомания | Все для рыбалки
- Лідія С.
- Максим С.
- Микола С.
- Віктор К.
Гарна вудка, легка з відмінною якістю за свої гроші. Продавця рекомендую. Відправили дуже швидко, все було в наявності. Дякую!
- Андрій С.
- Олександр К.
- Сергій Ч.
- Олександр К.
- Дмитро Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
чохол прийшов , все чудово , дуже корисна річ , в кого нема транспорту , наприкла я коли їздив на велосипелі на рибалку , зв'язував шпагатом
- Богдан В.
Замовляв товар у вівторок, який на сайті був у наявності. Підтвердження замовлення надійшло смс повідомленням на наступний день. Напротязі 4х днів замовлення ніхто не відправив та не передзвонив, вирішив зв"язатися самостійно нащо отримав відповідь, що не розуміють чому замовлення не відправлено так як на складі товар є, пообіцяли, що в понеділок товар отримаю. В понеділок надійшов дзвінок з магазину де мені повідомили, що вибачаються, та скасують замовлення з причини, що товару немає в наявності. Даремно витрачений час.
