Відгуки про компанію Рибоманія | Все для риболовлі
- Максим С.
Відправили наложкою навіть не передзвонили
- Микола С.
- Сергій Ч.
- Олександр К.
Котушка вже для третього комплекту. Відмінна якість за свої гроші. Дуже рекомендую!
- Віктор К.
- Андрій С.
- Сергій Б.
- Максим С.
- Микола С.
Прийшло дуже швидко. Дякую!
- Лідія С.
